«Кохання за викликом» – український трейлер еротичної комедії 18+

Напередодні Дня закоханих в широкий прокат вийде еротична комедія «Кохання за викликом». Картина розповідає про жінку, яка за все своє життя жодного разу не отримала оргазму. І тепер вона вирішила надолужити згаяне.

Свого часу Ненсі тривалий час була зразковою дружиною. Однак життя кардинально змінилося після того, як чоловік залишив її. Тепер вона прагне надолужити те, що не отримувала в шлюбі. Вона намагається компенсувати нестачу пригод, активно досліджуючи межі того, на що здатна піти.

Під час цих дослідів Ненсі зустрічає хлопця, набагато молодшого за неї. Він гарний, привабливий та готовий на будь-які експерименти в ліжку. Головній героїні лише потрібно вчасно оплачувати його послуги. Ненсі хвилюється та ніяковіє, однак готова на будь-які витрати, щоб задовольнити свій потяг до нових відчуттів та врешті решт дізнатися про найвищий рівень жіночої насолоди. Зрештою, вона вирішує не відмовляти собі ні в чому…

Фільм «Кохання за викликом» зняла режисерка Софі Ґайд, а сценарій написала Кеті Бренд. Головні ролі виконали Емма Томпсон (дворазова володарка премії «Оскар»), Деріл МакКормак, Ізабелла Лафленд. Фільм знято в жанрах комедія, еротика, романтика. Він має вікові обмеження 18+.

Еротична комедія «Кохання за викликом» вийде в українських кінотеатрах 8 лютого 2024 року. Прокат буде нетривалим – лише до 14 лютого.

«Кохання за викликом» ─ Огляд секс-комедії з Еммою Томпсон

«Кохання за викликом» – український трейлер еротичної комедії 18+

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *