077 – «Київстар» отримав новий код мережі на 10 млн номерів

Нині оператор мобільного зв’язку «Київстар» використовує коди мережі 67, 68, 96, 97 та 98. Проте, як стверджує компанія в заяві до НКЕК, наразі номерний ресурс цих кодів вже використано на 79%. Тому виникла потреба у виділенні нового коду.

Слід зазначити, що кожен з кодів, які використовують мобільні оператори, має номерний ресурс в 10 млн номерів. Отже, нинішні 5 кодів – це 50 млн номерів. Якщо 79% з них вже використані, то у розпорядженні «Київстару» залишилось близько 10,5 млн номерів. Це не дивно, враховуючи, що у деяких абонентів є по кілька номерів, значну кількість номерів використовує бізнес для потреб офісу, обслуговування обладнання тощо.

Щоб отримати додаткові номери, «Київстар» направив заяву до НКЕК (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації). Комісія розглянула заяву та погодилася надати оператору дозвіл на користування кодом мережі призначення 77 для мережі мобільного зв’язку. Таким чином, невдовзі компанія почне пропонувати своїм абонентам нові номери, що починаються на 077. Вони будуть мати вигляд +380 77 ХХХ-ХХ-ХХ. Абонентська місткість додаткового коду мережі 077 становить 10 млн негеографічних номерів.

Отже, номерний ресурс «Київстару» збільшився на 20% і нині становить приблизно 20,5 млн номерів.

Поділіться своєю любов'ю

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *