«Кохання за викликом» ─ Огляд секс-комедії з Еммою Томпсон

Фільм «Кохання за викликом» (Good Luck to You, Leo Grande) поєднує в собі жанри драми та секс-комедії. Та при цьому вона нагадує театральне дійство. Розглянемо докладніше.

У затишному готельному номері жінка похилого віку чекає на зустріч з чоловіком. Все б нічого, але побачення у неї заплановане із секс-працівником.

Ненсі (Емма Томпсон) кілька десятків років прожила у шлюбі. Весь цей час вона була вірною своєму чоловіку, хоча жодного разу в ліжку з ним вона не відчула найвищого задоволення. Ба більше, весь її сексуальний досвід зводиться до однієї пози. Різноманіття – це не про її шлюб. То ж, коли чоловік помер, вона вирішила надолужити згаяне та скористатися послугами професіонала на ім’я Лео (Деріл МакКормак).

Зустріч із секс-працівником йде не так, як уявляла собі Ненсі. А дійство у кадрі розвивається не так, як глядач очікує від секс-комедії. Спілкування із більш досвідченим та розкутим чоловіком змушує головну героїню соромитись та вагатись. Однак завдяки розмовам ніяковість поступово проходить.

Взагалі, розмови – це найцікавіше у фільмі «Кохання за викликом». Чудово прописані відверті діалоги дуже вдало втілили в життя талановиті актори. Більшу частину фільму нам доведеться спостерігати за розмовами Ненсі та Лео. Поступово вони розкривають свої бажання та таємниці особистого життя, розмовляють про життя, смерть, кохання та людські стосунки. Тут навіть знайшлося місце розмовам про відносини батьків та дітей.

Емма Томпсон чудово зіграла роль Ненсі, зобразивши її емоції, страхи та невпевненість. А ще вона вдало передала поступове розкріпачення та зміни героїні. Деріл МакКормак також вдало втілив образ Лео, показавши його як чуйного та уважного чоловіка. Поступово їхні характери проявляються все яскравіше та більше розкриваються. За цим справді цікаво спостерігати. Лише ближче до кінця початковий запал трохи зникає.

«Кохання за викликом» – це щирий та зворушливий фільм, який порушує важливі теми сексуальності, кохання, відносин та самотності. Фільм не дає однозначних відповідей, а натомість змушує глядачів задуматися над власними цінностями та бажаннями. Його варто подивитись зі своєю половинкою. А після перегляду – бажано теж відверто поспілкуватися.

Оцінка «Кохання за викликом»: 8 з 10.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *