S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вийде 5 вересня 2024 року

Українська студія GSC Game World оприлюднила новий короткий тизер гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl («S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля»), в якому розкрила остаточну дату виходу гри. На превеликий жаль, реліз знову перенесли. І тепер замість першого кварталу 2024 року вже називають третій квартал.

Отже, офіційно, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вийде 5 вересня 2024 року. Якщо ніщо не змусить розробників знову перенести реліз.

Як зазначають в GSC Game World, 2023 рік дозволив оцінити реакцію на демоверсію гри та зробити висновки.

«Перше: Зона залишається Зоною. У своїй справжній красі та на нашу подобу. Гра нагадує S.T.A.L.K.E.R. Гра виглядає як S.T.A.L.K.E.R. Атмосфера, хардкорний стиль, суворе й непривітне оточення готові…», ─ йдеться в релізі розробників.

Водночас виявилось, що з технічної точки зору, гра потребує додаткової перевірки якості та налаштувань. Розробники планують упоратись з всіма технічними недоліками за наступні пів року.

«Остаточна дата виходу S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl тепер 5 вересня 2024 року», ─ обіцяє GSC Game World.

Розробники подякували фанатам за терпіння та підтримку. Також вони пообіцяли розкривати нову інформацію про гру до моменту її релізу. Отже, чекаємо!

А тим часом можна оформити попереднє замовлення на гру в магазині Steam. Ціна стандартної цифрової версії становить 895 грн.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *