«Рольові ігри» – Огляд несмішної комедії з Кейлі Куоко

Це буде дуже коротка рецензія. Фільм «Рольові ігри» позиціюється як комедійний бойовик. Але тут немає ані жартів, ані екшену.

Зав’язка в фільмі «Рольові ігри» досить тривіальна. Один з членів родини живе подвійним життям та таємно від своєї половинки виконує таємні місії. А після виконання чергової брудної роботи, знявши перуку та змінивши образ, повертається до родини. Але одного разу все йде не за планом, і родина виявляється втягнутою в робочі негаразди таємного агента. Нагадує «Правдиву брехню», чи не так?

От тільки «Правдива брехня» чудово підпадає під опис комедійного бойовика, а «Рольові ігри» кульгають на обидві ноги одночасно. Попри участь у фільмі Кейлі Куоко, яка чудово виконує комедійні ролі, смішно в цьому фільмі буває півтора раза. З бойовими сценами теж не склалось. Вони кволі та короткі. А ще занадто абсурдні.

Акторська гра – теж не найсильніша сторона цієї стрічки. Кейлі Куоко та Білл Наї справді намагаються тягнути за всю команду. Але їхні потуги тонуть в байдужості всіх інших учасників. Та й кількість хвилин в кадрі Білла Наї занадто мала, щоб суттєво на щось вплинути.

Хоча в цьому випадку, напевно, найгірше спрацювали режисер Вінсент Томас та сценарист Сет Овен. Вони просто відробили зарплатню, не особливо переживаючи за кінцевий результат. Тому фільм вийшов дуже шаблонним та нудним.

Слід зазначити, що фільм «Рольові ігри» вийшов в кінотеатральний прокат в Україні. Проте в США автори відразу випустили його в стримінговому сервісі Prime Video. Вочевидь, вони самі зрозуміли, що фільм не має нічого такого, що могло б звабити глядачів дивитись його на великому екрані. Тому і цьому випадку найкращим рішенням буде слідувати задуму самих творців картини. Не варто дивитись її в кінотеатрі. Можна буде згодом переглянути у стримінгу. Якщо не знайдеться чогось цікавішого на той час (точно знайдеться), або якщо ви фанат(ка) Кейлі Куоко. Якщо ж ви пропустите цей фільм, то однозначно нічого не втратите.

Оцінка «Рольові ігри»: 3 з 10.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *