Український фільм «Я і Фелікс» виходить в кінотеатрах України з 11 квітня

Продюсери Володимир та Анна Яценко зняли український фільм «Я і Фелікс». Він розповідає історію про дорослішання хлопця Тимофія у 90-х. Картина знята за мотивами книжки «Хто ти такий?» українського письменника та військовослужбовця Артема Чеха.

В центрі сюжету драматичного фільму «Я і Фелікс» перебувають стосунки головного героя із сім’єю, друзями, першим коханням, і з колишнім контррозвідником Феліксом, який служив під час війни в Афганістані.

Фільм «Я і Фелікс» став повнометражним ігровим дебютом для української режисерки Ірини Цілик. Ба більше, картина також стала дебютом в українському кіно і для виконавців ролей трьох головних героїв. Тимофія в різні роки життя зіграли Андрій Чередник (син режисерки та автора книги «Хто ти такий?») та Владислав Балюк. Роль колишнього контррозвідника Фелікса виконав український письменник і поет Юрій Іздрик. Інші ролі виконували Володимир Гладкий («Дільничий з ДВРЗ»), Андрій Ісаєнко («Щедрик», «Кіборги», «Захар Беркут»), Анастасія Карпенко («Як там Катя?», «Лікар Ковальчук») та інші.

«Це дуже особливий для мене момент – зустріч фільму з українськими глядачами, для яких він найперше і створювався. Цю стрічку сміливо можна назвати глядацькою, хоча водночас це авторське кіно. Тож я сподіваюся, що в кінотеатри прийдуть дуже різні люди. Бо цей фільм не є похмурою депресивною драмою. У ньому багато легкості, гумору, кольорів, знайомої вам музики. Я сподіваюся, цей досвід стане для багатьох доволі щемкою емоційною мандрівкою», – розповідає режисерка Ірина Цілик.

Світова прем’єра фільму «Я і Фелікс» відбулася на 38-му Варшавському міжнародному кінофестивалі. Перший український показ відбувся в рамках Київського тижня критики у 2022 році. Фільм також отримав спеціальну нагороду 53-го італійського кінофестивалю Giffoni у категорії Generator +16 (The CGS AWARD), спеціальну відзнаку FILMFEST HAMBURG від КМКФ «Молодість» та відзнаку в конкурсі ігрового кіно Ukraina Festiwal Filmowy у Варшаві.

Український фільм «Я і Фелікс» входить в прокат з 11 квітня 2024 року. Він транслюватиметься в форматі 2D. Хронометраж становить 92 хвилини.

Тур містами України

ОНОВЛЕНО: Фільм «Я і Фелікс» Ірини Цілик відправиться у тур містами України. Тур триватиме 10 днів і почнеться з Миколаєва. На кожному показі буде нагода поспілкуватися з режисеркою стрічки Іриною Цілик.

11 квітня 18:00 — Миколаїв, кінотеатр «Батьківщина»: https://bit.ly/3vLzNhA;

12 квітня 16:00 — Запоріжжя, «Байда кіно»: https://bit.ly/3VUn7Qi;

13 квітня 16:00 — Дніпро, «Мультиплекс ДАФІ»: https://bit.ly/3VRPMFo;

14 квітня 16:00 — Харків, «Мультиплекс Nikolsky»: https://bit.ly/3VRPMFo;

15 квітня 19:30 — Київ, «Жовтень»: https://bit.ly/49wsTL3;

16 квітня 18:00 — Луцьк, «Мультиплекс Промінь»: https://bit.ly/3VRPMFo;

17 квітня 18:00 — Львів, «Мультиплекс Spartak»: https://bit.ly/3VRPMFo;

17 квітня 19:30 — Львів, «Планета Кіно» (Forum): https://bit.ly/3TVkon7;

18 квітня 15:40 (https://bit.ly/3JduESz) та 18:00 (https://bit.ly/3UcII5d) — Івано-Франківськ, «Космос»;

19 квітня 16:00 — Житомир, кінотеатр ім. Франка: https://bit.ly/3vLMb11;

20 квітня 16:00 — Київ, «Планета Кіно» (River Mall): https://bit.ly/3VV2Uda.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *