S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ─ український трейлер

У 38-му річницю катастрофи на Чорнобильській АЕС студія GSC Game World опублікувала новий український трейлер гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl / S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля. Новітній трейлер отримав промовисту назву «Це не рай».

Головною особливістю цього трейлера є той факт, що вперше розробники продемонстрували українське озвучення гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl / S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля. Зазначимо, в грі буде український дубляж і не буду російського.

Водночас в трейлері немає сцен сутичок з монстрами, мутантами чи іншими двоногими ворогами. Замість цього розробники демонструють нам краєвиди Зони з висоти пташиного польоту та різноманітні ігрові локації. Все починається на високій металевій конструкції неподалік станції, де нас знайомлять з одним з персонажів гри, на ім’я Ріхтер.

Далі розробники демонструють цікаві та знайомі шанувальникам серії ігрові локації, які дають деяке уявлення про сюжет та атмосферу гри. В короткому відео можна побачити околиці та центральну площу Прип’яті, колесо огляду, магазин, школу №1, піонерський табір, ПЗРВ «Розсоха», кладовище техніки, БК «Енергетик» та звісно ж, ЧАЕС.

«Тут ти можеш знайти все, Скіфе. Друзів. Ворогів. Гроші. Смерть. Чудо. Навіть самого себе», – каже у відео Ріхтер.

Гра S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl / S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля вийде на платформах ПК та Xbox Series X/S вже з 5 вересня 2024 року. З першого дня гра буде доступна в Game Pass. А вже за пів року вона очікується на консолі PS 5. Передзамовлення вже відкриті на офіційному сайті, а також у Steam та GOG. Ціна становить від 895 грн.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вийде 5 вересня 2024 року

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *