Doki Doki Literature Club Plus! та Lost Castle роздають безплатно в Epic Games Store

Сервіс Epic Games Store влаштував нову безплатну роздачу ігор. Цього тижня пропонується поповнити свої колекції проєктами Doki Doki Literature Club Plus! та Lost Castle.

Doki Doki Literature Club Plus! (DDLC +) – це психологічний хорор, який вважається одним з найкращих у своєму жанрі. Головний герой гри вступив у літературний клуб, сам того не бажаючи. Проте там він знайшов своє кохання. Тепер йому належить писати вірші для своєї коханої, приймати рішення, зачаровувати свою обраницю… Водночас йому доведеться дедалі глибше поринаєте в пекло шкільної романтики. Чи вдасться гравцю розколоти код відносин і досягти безхмарної кінцівки? Ця гра не призначена для дітей та людей з не дуже міцними нервами.

Lost Castle – це рольовий екшн з елементами roguelike, в який може грати до 4 осіб через мережу або локально. Рівні тут рандомізовані. Гра наповнена безліччю смішних мальованих персонажів. Ігровий процес поєднує екшн у ретро-стилі із сучасними наворотами. Лихо спіткало замок Харвуд, і тепер він і все навколо перебуває у владі злих чар. Нині це згубне місце — оплот демонів, і навіть міць цілої імперії не встоїть перед цією армією пітьми. Лише найсміливіші зможуть перетнути поріг замку, побороти сили пітьми знайти скарби графа Харвуда.

Ігри Doki Doki Literature Club Plus! та Lost Castle роздаватимуть безплатно в Epic Games Store до 15 лютого.

 

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *