Драма «Суперники» із Зендея виходить в кіно 2 травня

З 25 квітня в кінотеатрах Україні виходить романтична драма «Суперники». Це кіно про спорт, про кохання та про любовний трикутник. Головну роль в картині зіграла Зендея.

Фільм «Суперники» розповідає про дуже талановиту тенісистку Таші Дункан. Проте через травму її спортивна кар’єра завершилась занадто рано. Тепер вона стала тренеркою та силою, яка ніколи не просить вибачення за свою гру на корті та поза ним. Чоловік Таші – теж тенісист – лідирує за серією програшів, але вона придумує, як здолати невдачі. Та план Таші стикається із несподіваним поворотом, адже наступний суперник чоловіка – Патрік – його колишній найкращий друг і колишній (?) коханий Таші. Оскільки минуле й сьогодення зустрічаються, а напруга зростає, Таші мусить запитати себе, чого коштуватиме перемога.

«Суперники» український трейлер

Фільм «Суперники» зняв режисер Лука Ґуаданьїно («Назви мене своїм ім’ям»). У картині знімались актори Зендея («Людина-павук: Додому шляху нема», дилогія «Дюна»), Джош ОʼКоннор (серіал «Корона»), Майк Файст («Вестсайдська історія») та інші.

Фільм «Суперники» виходить у кіно в Україні з 2 травня 2024 року. Картина транслюватиметься у форматі 2D.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *