«Дедпул і Росомаха» / «Deadpool & Wolverine» – український тизер-трейлер

«Дедпул і Росомаха» («Deadpool & Wolverine», також відомий як «Дедпул 3») ─  супергеройський фільм, заснований на коміксах Роба Лайфелда і Фабіана Ніціези. Він є продовженням фільму «Дедпул 2» і частиною кінематографічного всесвіту Marvel.

Події розгортаються за кілька років після завершення подій другого фільму. Вейд Вілсон живе тихим щасливим життям зі своєю коханою Ванессою. Аж раптом його викрадають члени «Управління часовими змінами» (відомі за серіалом «Локі») та залучають до небезпечної місії крізь мультивсесвіт. ПРоте, це буде зовсім непросто, адже на шляху йому доведеться зустрітися з Росомахою.

Головну роль Дедпула виконав Раян Рейнольдс (дилогія «Дедпул», «Персонаж», «Червоне повідомлення». Компанію йому склав Гʼю Джекман («Росомаха», «Престиж», «Знедолені»), який начебто вже попрощався з цією роллю. Інші ролі виконали Морена Баккарін, Дженіфер Ґарнер, Бріанна Гільдебранд, Шіолі Куцуна, Роб Делані, Тоні Мак-Карті та інші. Режисером фільму став Шон Леві («Персонаж», серіал «Дивні дива»).

Фільм «Дедпул і Росомаха» вийде в український прокат 25 липня 2024 року.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *