Doors: Paradox роздають безплатно в Epic Games Store

Магазин Epic Games Store влаштував безплатну роздачу гри Doors: Paradox. Її можна отримати до 8 липня. Звичайна ціна становить 275 грн.

Doors: Paradox – це гра-головоломка, що дозволяє заспокоїтись та розслабитись під час ігрового процесу. Вона створена в жанрі «вийти з кімнати», а її дія відбувається у світі, повному багатств та магії, химерних таємниць та загадок.

Гравцю належить прокладати свій шлях скрізь створені вручну тривимірні діорами, шукати корисні предмети, знаходити приховані підказки та вирішувати веселі головоломки. Його провідником і гідом стане мандрівник у часі на ім’я Зула, який проведе крізь незвіданий портал до… затишного лісу, потім — у родючу пустельну оазу, а потім — у майбутнє?! Куди б не потрапив гравець, йому належить розв’язувати головоломки, відкривати двері й переміщуватися в нові захоплюючі локації.

Гра Doors: Paradox доступна безплатно за наступною адресою в Epic Games Store. Вона пропонує 5 годин розваг та розслабляючого геймплею. Встигніть забрати головоломку до 18:00 8 лютого. За тиждень на вас чекає нова безплатна гра.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *