Deus Ex: Mankind Divided та The Bridge безплатно роздають в Epic Games Store

Сервіс цифрової дистрибуції Epic Games Store підготував чергову акцію — безплатну роздачу ігор для своїх користувачів. На цьому тижні пропонують справді цікаві й цінні ігри: Action/RPG Deus Ex: Mankind Divided та головоломку The Bridge.

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided — це гра жанру Action/RPG з елементами стелс-екшену. Ця гра є сиквелом Deus Ex: Human Revolution, що вийшла у 2011 році. Це четверта основна гра в серії Deus Ex.

Дія Deus Ex: Mankind Divided розгортається у 2029 році, через 2 роки після подій Human Revolution і за 23 роки до подій першої гри Deus Ex. Після Панхейського інциденту аугментовані люди стали об’єктом дискримінації та були переміщені в гетто. Суспільство розділилося на два ворожі табори: один складають прихильники чистоти людського тіла, а інший — аугментовані люди та їхні прихильники. Адам Дженсен, головний герой гри, знову опинився в центрі подій. Завдяки своєму арсеналу сучасної зброї та доповнень, він повинен знайти правильний підхід до розкриття величезної всесвітньої змови.

Гравці можуть вільно переміщатися по великій кількості відкритих локацій, виконувати основні та побічні завдання, модернізувати озброєння, взаємодіяти з персонажами та досліджувати гру світ. Однією з великих локацій є місто Прага.

Гра отримала позитивні відгуки від критиків, особливо за її глибокий сюжет, різноманітність підходів до завдань та вражаючий фоновий наратив.

Додати гру Deus Ex: Mankind Divided у свою колекцію в магазині Epic Games Store можна за наступною адресою.

The Bridge

The Bridge — це двовимірна логічна гра (головоломка), яка змушує гравця переглянути свої упередження щодо фізики та перспективи. Користувачу доведеться ходити по стелі, досліджувати світи та насолоджуватися чорно-білою та надзвичайно цікавою графікою.

Під час прогресу в грі гравець досліджує все більш складні світи, кожен з яких має свою унікальність. Гра містить 48 унікальних головоломок, до кожної з яких потрібен індивідуальний підхід. Після завершення головної сюжетної лінії відкривається додатковий режим гри, який включає змінені версії 24 рівнів та додаткову кінцівку.

Простір, перспектива та гравітація в грі роблять все, щоб зруйнувати уявлення гравця про те, що здається вже логічним, звичним та правильним. Додайте до цього красиву та оригінальну графіку, і отримаєте захоплюючий геймплей.

Гра The Bridge доступна в магазині Epic Games Store за наступною адресою.

Безплатна роздача ігор Deus Ex: Mankind Divided та The Bridge в магазині Epic Games Store триватиме до 21 березня.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *