Frostpunk 2 вийде 25 липня з українською локалізацією

Гра Frostpunk 2 отримала офіційну дату релізу. Розробники з 11 Bit Studios оголосили, що постапокаліптичний містобудівний симулятор вийде 25 липня. Хоча фанати зможуть випробувати свої сили у боротьбі з холодом ще до офіційного релізу.

Дія Frostpunk 2 розгортається через 30 років після сніжної бурі, яка накрила планету та створила загрозу існуванню людства, про що розповідалось у першій частині. Тепер місто може значно розростатися, а гравці отримають можливість будувати цілі спеціалізовані райони: житлові, промислові, наукові тощо. Нафта стала основним джерелом енергії для суспільства. Відносно спокійні роки притупили інстинкт виживання, і люди починають чвари, створюючи різні фракції з протилежними поглядами. Отже, окрім будування й розвитку міста та виживання в суворих умовах тепер гравцю ще доведеться займатися політикою. Непопулярні рішення нікуди не поділись. Отже, в морозному місті може бути занадто гаряче.

11 Bit Studios представила новий релізний трейлер Frostpunk 2 під час Xbox Showcase. Він дає можливість поглянути на напрочуд велике заморожене місто, яким гравцю доведеться керувати. Також відео пропонує короткий огляд фракцій, які змагаються за владу. І ще трейлер показує, як місто розшириться на нові території за допомогою «розморожування», що передбачає відряджання величезних машин для різання льоду в замерзлу тундру.

Гра Frostpunk 2 вже доступна для попереднього замовлення на різних майданчиках. Вона має українську локалізацію (текст та субтитри). У Steam ціна стандартної версії становить 835 грн. Додатково пропонується версія Digital Deluxe. Вона додатково пропонує бета-доступ до режиму пісочниці у квітні, ексклюзивний доступ до сюжетного режиму за 72 години до офіційного релізу та включає 3 DLC, які вийдуть пізніше. Також є ще кілька додаткових цифрових бонусів. Згодом гра також вийде на консолі та з’явиться в сервісі підписки Xbox Game Pass.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *