«Євробачення 2024»: alyona alyona та Jerry Heil представлятимуть Україну

Завершився черговий скандальний Національний відбір конкурсу «Євробачення 2024». Організатори оголосили переможців Нацвідбору, фінал якого проходив 3 лютого.

Оголосити переможців мали ще вчора. Проте все пішло не так. Цього року глядачі могли віддати свої голоси за найкращих виконавців виключно через застосунок «Дія». Проте, коли виступи закінчились, а голосування почалось, «Дія» впала. Застосунок припинив працювати, а глядачі не могли голосувати.

Зрештою в Мінцифри пояснили, що збій стався через великий наплив бажаючих проголосувати. Виправдання виглядає дивним, оскільки розробники мали передбачити піки навантаження.

Хай там що, голосування за фіналістів Нацвідбору конкурсу «Євробачення 2024» відклали. Зрештою робота застосунку «Дія» відновилась, й українці почали віддавати свої голоси. Але через збій та затримки оголошення переможця відбулося вже 4 лютого.

Члени журі визнали найкращим виступ гурту Ziferblat. Як заявила Джамала, їхній виступ був найбільш гармонійним як для сцени «Євробачення 2024». Дует alyona alyona та Jerry Heil отримали від суддів 10 балів. Азом з тим глядачі, за даними «Дії», найбільше голосів віддали саме за alyona alyona та Jerry Heil. Зрештою за сумою балів від журі та глядачів перемогу здобули alyona alyona та Jerry Heil. У них виявився 21 бал. Друге місце посів Ziferblat. Попри 11 балів від журі, за даними «Дії», глядачі дали гурту лише 8 балів, що дало в сумі 19 балів. Якщо вірити «Дії» після збою.

«Євробачення 2024»: alyona alyona та Jerry Heil представлятимуть Україну

Отже, Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення 2024» представлять alyona alyona та Jerry Heil з піснею Teresa & Maria. Конкурс проходитиме у травні в місті Мальме, Швеція.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *