«Материнський інстинкт» ─ трейлер драматичного трилера з Енн Гетевей

Компанія ADASTRA CINEMA анонсувала вихід в прокат фільму «Материнський інстинкт». Це драматичний трилер, головні ролі в якому виконали володарки премії «Оскар» Енн Гетевей та Джессіки Честейн — подруги в реальному житті.

«Материнський інстинкт» являє собою кіноадаптацію бестселера письменниці Барбари Абел. Картина розповідає про двох подруг ─ Еліс (Джессіка Честейн) та Селін (Енн Гетевей). На перший погляд здається, що у них щасливе життя, в якому є все: у кожної вдома повна чаша — люблячі чоловіки, діти, комфортне життя в заможному пригороді. Також їх їх поєднує добросусідство та міцна дружба. Проте трагічний випадок знищує цю ідеальну гармонію. Почуття провини, підозрілість та параноя поєднуються, щоб знищити дружбу і, можливо, їхні життя.

Фільм розповідає історію про те, як «вина, підозри та параноя просочуються в дружбу героїнь, оскільки темні сторони психологічної битви поступаються місцем темній стороні материнського інстинкту».

Постановником трилера став Бенуа Деломме, відомий за операторськими роботами у таких фільмах, як «Ван Гог. На порозі вічності», «Коханець леді Чаттерлей», «Мінамата», «Найп’янкіший округ у світі» та ін. Сценарій створила Сара Конрадт.

Головні ролі у фільмі «Материнський інстинкт» грають Енн Гетевей («8 подруг Оушен», «Шахрайки», «Знедолені», «Темний лицар повертається», «Один день», «Інтерстеллар», «Час Армагедону») та Джессіка Честейн («Гра Моллі, «Воно 2», «Очі Теммі Фей», «Марсіянин», «Пам’ять», «Інтерстеллар», «Час Армагедону»). Джессіка Честейн також виступила продюсером «Материнського інстинкту». Інші ролі виконали Джош Чарльз («Пам’ять», «Хороша дружина», «Спецназ Міста Янголів», «Ми володіємо цим містом», «Кров за кров») та Андерс Даніельс Лі («Найгірша людина в світі», «Персональний покупець», «Осло,22», «Париж – місто зомбі»).

Драматичний трилер «Материнський інстинкт» вийде в український прокат у березні 2024 року.

ОНОВЛЕНО: Фільм вийде у кіно 4 квітня 2024 року, уточни в ADASTRA CINEMA.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *