«Одружитися знов» вийде в кіно з 7 березня

«Одружитися знов» ─ це французька романтична комедія про сімейну пару, яка вже давно разом. Проте іноді стосунки потребують перцю. І одного разу чоловік вирішив, що у дружини з’явився коханець ─ її молодий бос! З цим треба терміново щось робити.

Ален (Франк Дюбоск) та Діана (Карін В’яр) прожили в шлюбі понад 30 років. Їхній син Мало саме поїхав на навчання до Японії, тож кращого часу аби насолодитися одне одним в них давно не було. Однак Алан помічає, що дружина не поділяє його ентузіазму щодо перспектив проводити більше часу разом. Вона давно розчарувалась у стосунках, до того ж нудиться на нецікавій роботі. Подружжя вирішило розійтися. Діана швидко завела нові стосунки з молодшим колегою Стефаном (Том Ліб). Однак не все в них складається так, як уявляла Діана. Тим часом Ален, який не планував шукати собі когось, вирішує зареєструватись у додатку для знайомств та дуже швидко й легко будує взаємини з різними жінками.

Режисером фільму «Одружитися знов» став Філіпп Лефевр. Автори сценарію ─ Філіпп Лефевр, Даніель Купаро, Марія Пурше та Юан Вера. Головні ролі виконували Франк Дюбоск, Карін В’яр , Клотильда Куро , Юсеф Хаджі, Том Ліб, Клементіна Баер.

«Одружитися знов» вийде в українських кінотеатрах з 7 березня.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *