«Бійка президентів. Другий тур» виходить в прокат 22 лютого

Французька комедія «Бійка президентів. Другий тур» присвячена брудним політичним іграм. Парочка журналістів-невдах намагається з’ясувати все про нового кандидата в президенти та розкрити «зраду» державного масштабу.

Колись мадам Наталі Пове (Сесіль де Франс) була знаною та шанованою політичною журналісткою. Однак, впавши у немилість роботодавця, вона стала оглядачкою футболу. Аж ось наближається другий тур виборів президента з головним фаворитом – таємничим П’єр-Анрі Мерсьє (Альбер Дюпонтель). Він нащадок заможного та древнього роду. Водночас у політиці великого досвіду не має. Але мадам Пове точно знає, що він не такий простий, яким здається. Завдання журналістки – донести це до виборців. Часу лишається мало, та й засобів у жінки не багато. Проте є досвід і неабияка жага розкрити таємницю.

Французька комедія «Бійка президентів. Другий тур» є дітищем режисера Альбера Дюпонтеля. У своїх фільмах він обов’язково грає одну з ролей. Цього разу – головну. Провідну жіночу роль довірили бельгійці Сесіль де Франс. Інші ролі виконали Ніколя Мар’є, Урі Гавріель, Катрін Шоуб-Абкаріан. Сценарій до картини написали Альбер Дюпонтель, Марсія Романо, Камілль Фонтейн.

Фільм «Бійка президентів. Другий тур» виходить в український прокат 22 лютого 2024 року.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *