Електромобиль Volvo EX30 вже доступний в Україні за ціною 1,3 млн грн або за підпискою від 38 тис. грн на місяць

Компанія «Віннер Імпортс Україна» представила в Україні новий компактний електричний кросовер Volvo EX30.

Електромобіль Volvo EX30 оснащений двигуном Twin Motor Performance, акумулятором NMC та додатковим другим електродвигуном. Ця комбінація дозволяє розганятись від 0 до 100 км/год за 3,6 с. Завдяки підтримці швидкої зарядки батарею можна зарядити від 10% до 80 % приблизно за 25 хвилин.

В середині салону водію та пасажирам доступні 12,3-дюймовий екран інформаційно-розважальної системи, саундбар (звукову панель) із декількох динаміків, підтримка Apple CarPlay. Окремо наголошується наявність цифрового ключа (Digital Key), він працює навіть якщо телефон розряджений. Цифровий ключ можна відправити друзям за допомогою застосунку Volvo Cars App, вони отримають ключ прямо у свій гаманець iPhone чи Android.

Volvo EX30 оснащений технологією безпечного простору, Safe Space Technology, зокрема функцією сповіщення про відчинення дверей та новою системою оповіщення водія.

Із 18 лютого 2024 року вже можна буде випробувати новинку на тест-драйвах в офіційних дилерських центрах Volvo. Ціна Volvo EX30 в Україні стартує орієнтовно від 1 312 191 грн. Окрім звичайного придбання клієнти також можуть обрати кредит, лізинг, або оформлення підписки. В останньому випадку за користування авто оплачується фіксований платіж на місяць, у який включені усі послуги (гарантія, страховка, сервісне обслуговування, підтримка в дорозі тощо). Фіксований щомісячний платіж для EX30 – від 37 988 грн.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *