Audi A3 відкриє доступ до опції за підпискою, як от адаптивний круіз-контроль

Власники нового автомобіля Audi A3 можуть бути неприємно враженими новою ініціативою виробника. Віднині деякі опції будуть доступними на умовах платної підписки.

Наразі покупці автомобіля можуть обрати необхідні їм опції за допомогою доступних комплектацій або додаткових платних опцій. Все це оплачується відразу під час покупки. Однак нова лінійка Audi A3, представлена цього тижня, змінює цей підхід.

Авто опції за підпискою в Audi A3

Тепер, якщо автовласник захоче користуватися додатковими опціями комфорту, він змушений буде оплачувати підписку на них. Наразі власники нової Audi A3 на умовах підписки зможуть отримати наступні опції:

  • адаптивний круїз-контроль,
  • асистент дальнього світла,
  • двозонний клімат-контроль,
  • інтерфейс підключення смартфона для використання Apple CarPlay та Android Auto через інформаційно-розважальну систему MMI.

Всі ці можливості можна буде активувати через підписку за допомогою застосунку myAudi. Згодом Audi планує розширювати перелік функцій та опцій, які автовласники зможуть використовувати за підпискою.

Audi A3 відкриє доступ до опції за підпискою, як от адаптивний круіз-контроль

Автовиробник каже, що користувачі зможуть обирати, на який період часу активувати підписку на потрібні їм опції: місяць, пів року, рік, 3 роки або постійно. Все залежить від особистих потреб. Схоже, що активація опції на постійній основі аналогічна її покупці при конфігуруванні нового автомобіля. Залишилося лише порівняти ціни на обидва варіанти.

Новий підхід з підпискою на опції, начебто, допоможе власникам зменшити середні витрати на володіння автомобілем. Але це не точно. Наприклад, власники, які збираються в подорож, можуть активувати адаптивний круїз-контроль або супутникову навігацію на період поїздки та перестати платити за них, коли вони не потрібні. Таким чином, можна оплатити бажані функції лише за один місяць.

З іншого боку, автовласники можуть думати, що їх змушують платити двічі за одне й те саме. Вперше оплата здійснюється при купівлі нового автомобіля. Адже на ньому вже встановлене все обладнання, необхідне для роботи додаткових опцій. Вдруге доводиться платити при активації підписки на ці опції. І таке усвідомлення може відвадити потенційних клієнтів від купівлі автомобіля з опціями по підписці.

Audi A3 відкриє доступ до опції за підпискою, як от адаптивний круіз-контроль

Ціна Audi A3 в Європі починається з позначки €36450. Додаткові платні підписки на опції вочевидь ще збільшать вартість автомобіля.

Слід нагадати, що такі платні підписки в авто – це не винахід Audi. Кілька років тому BMW запровадила платний підігрів сидінь за підпискою – за $18 на місяць. Але згодом компанія відмовилась від цієї ідеї через низьку популярність серед автовласників.

Джерело: carbuzz

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *