«Омен: Початок» ─ український трейлер. Фільм жахів вийде в кіно 04.04.2024

Фільм жахів «Омен: Початок» ─ це вже шоста картина у франшизі «Омен». Разом з тим він є приквелом до самого першого фільму «Омен», що вийшов на екрани у 1976 році.

Фільм «Омен: Початок» заснований на оповіданні Бена Джейкобі. Він розповідає про події, які розгортаються у Римі незадовго до того, як у родині американського дипломата Роберта Торна та його дружини Кеті стається трагедія. Під час пологів помре їхній син-первісток. Але в картині, український трейлер якої представлено нижче, цього ще не сталося.

Напередодні тих подій молода американка (Нелл Тайгер Фрі) вирушає до Риму, щоб присвятити своє життя служінню церкві. Та на місці вона стикається з дивними та незрозумілими подіями, а також страшними таємницями. Вона зіштовхується з пітьмою, що випробовує її віру та приховує жахливу змову, мета якої – народження вселенського зла.

Режисеркою стрічки стала Аркаша Стівенсон (серіал «Легіон»). Вона разом із Тімом Смітом та Кейтом Томасом написала сценарій до фільму. Про задум зняти приквел до відомої франшизи «Омен» вперше заговорили ще у 2016 році. Тоді йшлося про написання сценарію Беном Джейкобі. У 2022 році на режисерську посаду була затверджена дебютантка Стівенсон. Основні зйомки завершились у січні 2023 року за участю студій 20th Century Studios та Phantom Four Films.

Головні ролі у фільмі «Омен: Початок» виконали актори Нелл Тайґер Фрі (серіал «Гра Престолів»), Тавфік Баргом («Ритм-секція»), Білл Наї («Реальне кохання», «Пірати Карибського моря»), Соня Браґа, Ральф Айнесон, Чарльз Денс та інші.

Фільм жахів «Омен: Початок» вийде в кіно в Україні 4 квітня 2024 року. Він транслюватиметься у форматі 2D. Картина адаптована для перегляду особами з порушеннями зору та слуху. Хронометраж становить 119 хвилин.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *