Як вивчити англійську мову з нуля?

Англійська мова надзвичайно важлива в сучасному світі. Вона відкриває доступ до передових знань, оперативних новин та отримання об’єктивної інформації з різних точок зору. Також завдяки англійській вас зрозуміють майже в будь-якому куточку світу. Багато книг виходять в оригіналі англійською та не перекладаються на інші мови. А ще англійська відкриває можливості для передової освіти, побудови кар’єри та розширення кола знайомств. Тому дуже важливо знати англійську мову. Якщо раніше ви не вивчали її – не біда. Є ресурси, які дозволяють вивчити англійську мову з нуля.

Важливість англійської мови підтверджує той факт, що невдовзі вона може стати однією з мов міжнародного спілкування в Україні. Отже, вивчати англійську можна починати вже зараз. Пропоную добірку ресурсів, які допоможуть вивчити англійську мову з нуля абсолютно безкоштовно:

Duolingo

Duolingo – це застосунок для вивчення англійської мови для початківців. Він пропонує вивчати слова. Також є інтерактивні вправи з граматики, тренування слуху та розмовної мови. Доповнює картину система нагадувань та сповіщень, що допомагає виробити систему з навчання.

Tandem

Tandem — це месенджер для вивчення іноземних мов. Він дозволяє вивчити англійську мову завдяки спілкуванню з іншими людьми. Водночас ваш партнер зможе вивчити українську. Ідея полягає в тому, що ви та ваш англомовний партнер навчаєте один одного своїй мові.

EnglishDom

EnglishDom — платформа з різноманітними ресурсами для вивчення англійської мови. Завдання доступні на сайті та в мобільному застосунку. Користувачі зможуть використовувати цифровий підручник, застосунок для вивчення нових слів, застосунок для виконання домашнього завдання, онлайн-тренажер для самостійних занять, YouTube-канал, блог, розмовні клуби.

Гончаренко центр Онлайн

Гончаренко центр Онлайн пропонує безкоштовні онлайн курси англійської мови для дітей та дорослих з будь-яким рівнем знань – від від Beginner до Advanced. Англійську викладають викладачі з багаторічним досвідом та носії мови. Користувачі можуть проходити заняття, виконувати домашні завданні та отримувати зворотний зв’язок. На платформі також можна проходити тести на закріплення матеріалу, долучатися до розмовних клубів з відповідним рівнем англійської. Після завершення навчання можна отримати сертифікат. Окрім онлайн школи Гончаренко центри також проводять офлайн-курси англійської у 25 містах та містечках України.

TED

TED – це платформа для тих, хто хоче покращити свої навички сприймання мови на слух. Тут можна знайти пізнавальні лекції англійською мовою на різні теми від учасників щорічної конференції TED: Technology, Entertainment, Design. На сайті доступні субтитри для полегшення сприйняття.

Отже, вивчити англійську мову з нуля геть не важко. Треба лише мати бажання та вільний час.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *