З метою подолання гендерного розриву в технологіях, освітня ініціатива Women Go Tech запрошує українських жінок долучитися до комплексного набору онлайн-курсів, адаптованих до швидкозростаючих галузей ІТ та інженерії. Усі програми є безкоштовними для українок, що проживають в Україні та країнах ЄС.
Жінки, які тільки розглядають можливість розпочати кар’єру в ІТ, зможуть доєднатися до серії дистанційних занять Discovery Program. Цей базовий курс був розроблений для новачків у сфері ІТ з метою допомогти визначитися у найбільш популярних технологічних галузях.
Для тих, хто вже зробив перші кроки до IT ролі, Women Go Tech пропонує Acceleration program з менторською підтримкою, кар’єрними заходами та нетворкінгом. Експерти з 7 країн допоможуть учасницям розібратися з нюансами написання резюме, вибором кар’єрної стратегії та опануванням техніки проходження співбесіди.
Навчання проводиться англійською мовою із доступними субтитрами українською, польською та чеською мовами. Після завершення учасниці отримають сертифікат, що стане цінним доповненням до професійного портфоліо.
За останні 7 років програми Women Go Tech налічують вже майже 10 тис. випускниць 37 різних національностей. Зокрема, у 2023 році 1268 українок успішно пройшли початкову програму Discovery, а ще 61 учасниця завершила 6-місячну акселераційну менторську програму.
До 4 березня триває приймання заявок на акселераційну програму Tech Management & Analytics. Вона призначена для професіоналів-початківців, які прагнуть працювати в галузі IT Project Management, Product Ownership та Data Analytics. З 17 квітня також розпочнеться набір на програму Software development & QA для тих, хто хоче працювати у сферах Front-end та Back-end розробки, а також Quality assurance (забезпечення якості). Навчання на Discovery Program можна розпочати у будь-який зручний час. Деталі реєстрації доступні на сайті womengotech.com.
Про ініціативу Women Go Tech
Women Go Tech була заснована у 2016 році як спільна ініціатива Вільнюського хабу глобальних лідерів та INFOBALT. Під патронатом експрезидентка Литви Далі Грибаускайте організація ставить перед собою амбітну мету — надати можливість 25 000 жінкам з Центральної та Східної Європи освоїти різноманітні технологічні професії та піднятися на керівні посади, сприяючи тим самим розвитку більш інклюзивної та динамічної технологічної галузі.