Український фільм «Лишайся онлайн» виходить в кіно з 28 березня

28 березня виходить в кіно українська детективна драма «Лишайся онлайн». Цей фільм знято у жанрі драма-скрінлайф, де глядач має змогу спостерігати за історією в нетиповому форматі знімання з екрана монітора. Це допомагає краще зануритися в історію.

Фільм «Лишайся онлайн» розповідає про події після повномасштабного російського вторгнення в Україну. У центрі сюжету фільму «Лишайся онлайн» волонтерка Катя, якій випадково дістається ноутбук незнайомця. Вона ховається вдома від ракетних обстрілів та намагається знайти власника ноутбука, який зник після російських ударів. Ризикуючи своїм життям та життям близьких, Катя прагне врятувати незнайомих людей. Це фільм про звичайних українців, у яких не залишається вибору, окрім як стати героями.

Щороку в новорічну ніч ми пригадуємо рік, що минає, та загадуємо свої найзаповітніші бажання. Герої фільму «Лишайся онлайн» також мріяли про майбутнє. Але 24 лютого 2022-го російське вторгнення змінило їхнє життя назавжди та змусило боротися за найцінніше. У всіх нас залишилося одне бажання – Перемога.

За час, що сплинув з 24 лютого 2022 року, українці стали сильнішими, дорослішими та витривалішими. Але постійне напруження виснажує й демотивує. Варто зупинитися на хвилину, видихнути та пригадати, якими ми були тоді, про що мріяли та чого прагнули. Необхідно знаходити в собі мотивацію продовжувати боротьбу й вірити в здійснення мрій, підтримуючи одне одного та разом працюючи на нашу Перемогу.

Фільм «Лишайся онлайн» зняла режисерка Єва Стрельнікова. Сценарій написали Єва Стрельнікова та Антон Скрипець. Головні ролі виконали Єлизавета Зайцева, Олександр Рудинський, Гордій Дзюбинський, Роман Лях, Олександр Ярема, Олеся Жураківська, Євген Ковирзанов, Ірина Тамім, Катерина Кістень, Антон Скрипець.

Світова прем’єра фільму «Лишайся онлайн» відбулася на міжнародному кінофестивалі FANTASIA у Монреалі, де він здобув одну з головних нагород як найкращий ігровий фільм-дебют. Національна премʼєра пройшла на 52-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість».

Фільм «Лишайся онлайн» виходить в українських кінотеатрах з 28 березня 2024 року.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *