Трилер «Небезпечна гра» виходить у кіно з 28 березня

З 28 березня в українських кінотеатрах можна подивитись детективний трилер «Небезпечна гра». Це французька драма про дружбу та зраду, в якій знімалися відомі зірки французького кіно.

«Небезпечна гра» ─ це розповідь про давню дружбу, яка стикається з викликами. Матьє всім завдячує своєму другові Вінсенту: будинком, роботою і навіть порятунком життя 10 років тому. Разом із друзями вони утворюють нерозлучну четвірку і живуть безхмарним життям на Лазурному узбережжі. Але вірність Матьє піддається випробуванню, коли він дізнається, що Вінсент зраджує свою дружину. Коли коханку Вінсента знаходять мертвою, підозра охоплює обидві пари, а за нею тягнеться шлейф боягузтва, брехні та провини.

Режисером картини та виконавцем однієї з головних ролей став Іван Атталь («Мюнхен», «Година пік 3», «Не заходити, ми не одягнені»). Інші головні ролі виконали Гійом Кане («Астерікс та Обелікс: Піднебесна», «Прекрасна епоха», «Пляж»), Майвен («Мадам Дюбарі», «Мій король», «Висока напруга») та Марі-Жозе Кроз («Джек Райан», «Голгофа», «Пуаро Агати Крісті»).

Фільм «Небезпечна гра» вийшов в кінотеатрах України з 28 березня. Він транслюється у форматі 2D. Хронометраж становить 85 хвилин.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *