«Супер Крила» ─ пригодницький мультфільм вийде в прокат 8 лютого

Мультфільм «Супер Крила» ─ це повнометражна адаптація успішної анімаційної однойменної франшизи (Super Wings). Пригодницький мультфільм розповідає про літака-трансформера Джетта та його друзів. Улюблена історія декількох поколінь дітлахів тепер з’явиться у кінотеатрах.

У центрі сюжету мультфільму «Супер Крила» – літак-трансформер Джетт. Він разом з друзями допомагає всім, кому необхідно потрапити до різних куточків світу. Але на Землі з’явився підступний лиходій, який збирається влаштувати на планеті справжній хаос. Щоб досягти своєї підступної мети, противник відправляє до міст своїх сучасних роботів. Зупинити машини здатні лише головний персонаж зі своїми друзями, головною зброєю яких є їх  супершвидкость, суперсміливость та супердружба.

Мультфільм створений південнокорейськими мультиплікаторами за участю продюсерської компанії FunnyFlux Entertainment. Режисером стрічки виступив відомий аніматор Чон Гіль-хун. Він має 3 номінації на «Еммі» та одну — на творчу премію Азіатської академії.

Мультфільм «Супер Крила» вийде в український прокат з 8 лютого 2024 року. Він буде доступний в форматі 2D. Картину адаптовано в україномовній версії для осіб з порушенням зору та осіб з порушенням слуху. Тривалість становить 1 год. 29 хв.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *