«Смак пристрасті» ─ трейлер призеру Каннського кінофестивалю та домінанту на «Оскар», який вийде в прокат 15 лютого

За місяць українські глядачі зможуть переглянути романтичну мелодраму «Смак пристрасті». Це стрічка спільного виробництва Франції та Бельгії.

Минулого року цей фільм отримав приз за найкращу режисуру на Каннському кінофестивалі. Також картина потрапила до шорт-листа номінантів на премію «Оскар» в категорії «Найкращий фільм іноземною мовою». Остаточний список претендентів на «Оскар» буде оголошено 23 січня, а 96-та церемонія вручення премії відбудеться 10 березня 2024 року.

Фільм «Смак пристрасті» розповідає про події 1885-го року. Незрівнянна кухарка Євгенія останні 20 років працювала на відомого гурмана Додіна. З роками гастрономічна практика та взаємне захоплення перетворилися на романтичні стосунки. Завдяки цьому особливому зв’язку кухарки та гурмана на світ з’являються вишукані страви, які вражають навіть найвідоміших шеф-кухарів світу. Однак попри взаємне кохання, Євгенія любить свободу і не планує виходити заміж за Додіна. Щоб змінити її думку, він вирішує зробити те, чого ніколи раніше не робив – готувати для неї.

Картину зняв режисер Чан Ань Гунг. Головні ролі в фільмі виконали актори Жульєт Бінош («Ґодзілла»), Бенуа Мажимель («Піаністка»), Емманюель Саланже («Планетаріум»), Патрік Дʼассумсао, Галатеа Беллуджи, Ян Гемменекер та інші.

Фільм «Смак пристрасті» вийде в український прокат відразу після Дня Святого Валентина ─ 15 лютого 2024 року. Картина показуватиметься в форматі 2D. Її тривалість становить 135 хвилин. Фільм орієнтований на аудиторію 16+.

«Смак пристрасті» ─ трейлер призеру Каннського кінофестивалю та домінанту на «Оскар», який вийде в прокат 15 лютого

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *