Серіал Fallout від Amazon — вийшов перший трейлер та оголошена дата показу

Amazon продемонструвала трейлер майбутнього серіалу Fallout, заснованого на однойменній серії ігор. Він розповідає про події в альтернативній історичній лінії, де сталася ядерна війна.

Дія серіалу відбувається у 2296 році ─ через 9 років після сюжету гри Fallout 4 та через 219 років після ядерної війни на території США. Вона перетворила країну на радіоактивну пустелю. Невеличкі групи людей встигли врятуватися від ядерного апокаліпсиса у підземних сховищах, де вони жили протягом поколінь. Через понад два сторіччя невеличка група людей змушена вийти зі сховища на поверхню. З подивом вони дізнаються, що ядерна війна не знищила людство, але багато чого змінила, створила химерних монстрів та не менш небезпечних людей.

Сюжет серіалу Fallout є частиною канону ігрової серії, проте він розповідає самостійну історію, побудовану навколо трьох ключових персонажів: молодої дівчини Люсі, мешканки «Сховища 33», її батька та наглядача Сховища Хенка, а також гуля-найманця Купера Говара.

Авторами серіалу стали шоураннери «Світу Дикого Заходу» Джонатан Нолан та Ліза Джой. Головні ролі виконали Елла Пернелл («Шершні»), Волтон Гоггінс («Виправданий») та Кайл Маклаклен («Твін Пікс»).

Перший сезон серіалу Fallout вийде в сервісі Prime Video 11 квітня 2024 року. Глядачам стануть доступні всі епізоди одночасно.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *