«Дике серце» ─ український трейлер та дата виходу у кіно

Вже за 2 тижні в український прокат вийде новий пригодницький фільм «Дике серце». Це сімейна стрічка у жанрі драми виробництва Німеччини.

Фільм «Дике серце» розповідає про 11-річну дівчину Анну, якій важко дається переїзд із міста до села. Їй довелося змінити школу, а нові знайомства не завжди бувають приємними. Передчуття дівчинку не підвело, бо однокласниці одразу ж взялися насміхатися з неї. Єдине що може потішити дівчину ─ це малювання.

«Дике серце» ─ український трейлер та дата виходу у кіно

Але ж одного разу вона зустрічає неприборканого коня, на ім’я Дике Серце, з яким вона відчуває майже магічний зв’язок. Вона починає зображувати його у своїх малюнках. Захоплення конями розділяє також один з однокласників дівчинки.

Незабаром життя Дикого Серця опиняється під загрозою, оскільки безжальні конокради націлилися на його табун. Анні вирішує врятувати коней самотужки й дізнається, що поруч з нею вже є справжні друзі.

Режисером картини став Маркус Дітріх. Знімання відбувалося завдяки студіям Sola Media та Riva Film. Головні ролі у фільмі виконали актори Марта Габерланд, Франц Фердінанд Краузе, Феліція Трубе та інші.

Сімейний фільм «Дике серце» вийде в прокат в кінотеатрах України з 21 березня 2024 року. Він транслюватиметься у форматі 2D. Тривалість картини становить 93 хвилини.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *