«Проклята діва» виходить в кіно з 21 березня

В український прокат виходить новий фільм жахів «Проклята діва». Цей трилер розповість про найпотаємніші таємниці церкви та монахинь.

Фільм жахів «Проклята діва» розповідає про американську монахиню Сесилія (Сідні Свіні), яка вирушає до віддаленого монастиря у мальовничій італійській місцині. Проте невдовзі теплий прийом перетворюється на кошмар. Сесилія з’ясовує, що нова домівка приховує страшну таємницю та нечувані жахіття. А сама вона зазнає страшних тортур та дивних трансформацій.

Цей фільм зняв режисер Майкл Мохан. Сценарій картини підготував Ендрю Лобел. Головні ролі виконали актори Сідні Свіні («Люблю тебе ненавидіти», серіал «Ейфорія», «Одного разу в Голівуді»), Альваро Морте (серіал «Паперовий будинок»), Сімона Табаско (серіал «Білий лотос») та інші.

«Проклята діва» ─ український трейлер

Фільм жахів «Проклята діва» вийшов у кіно в Україні з 21 березня 2024 року. Він транслюватиметься у форматі 2D. Хронометраж становить 90 хвилин.

Якщо вам сподобалася ця картина, радимо ознайомитися з іншими фільмами жахів, які вже транслюються в Україні або вийдуть в прокат найближчим часом.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *