«Думками навиворіт 2» ─ український трейлер комедійного мультфільма про емоції в голові дівчини-підлітка

«Думками навиворіт 2» ─ це продовження популярного мультфільму від Disney та Pixar. Також його інколи називають «Емоції 2». Хоча від виходу першої частини пройшло вже близько 9 років, Райлі подорослішала лише на 2 роки. Перехідний вік ─ саме час для шквалу пристрастей та емоцій.

Мультфільм «Думками навиворіт 2» повертає глядачів у свідомість новоспеченої підлітки Райлі. Головна контора у голові дівчини зіштовхується з раптовим виселенням, щоб звільнити місце для чогось вкрай несподіваного: нових Емоцій! Радість, Печаль, Гнів, Страх та Відраза вже давно успішно працюють разом. Тому вони не знають, що відчувати, коли зʼявляється Тривожність. І, схоже, вона прийшла не сама.

До злагодженої команди приєдналася нова група емоцій, які ідеально пасують підлітковому віку.

Нові емоції в «Думками навиворіт 2»

  • Тривожність, новенька емоція, неодмінно струсоне все у штаб-квартирі та за її межами. Тривожність – це нестримна енергія, яка з ентузіазмом дбає про те, щоб Райлі була готова до всіх можливих негативних наслідків.
  • Заздрість, хай і маленька, але вона точно знає, чого хоче. Вона вічно заздрить всьому, що мають інші, і не соромиться тужити через це.
  • Хандру нічого не турбує, окрім постійного закочування очей. Хандра додає Райлі ідеальну кількість підліткової апатії, коли відчуває, що їй це потрібно.
  • Конфуз любить залягти на дно, що нелегко для цього кремезного хлопця з яскравим рум’яним обличчям.

Режисером сімейного пригодницького мультфільму «Думками навиворіт 2» став Келсі Манн. До підготовки анімації були залучені актори Емі Полер, Філліс Сміт, Льюїс Блек, Тоні Гейл, Ліза Лапіра.

Мультфільм «Думками навиворіт 2» вийде в прокат в кінотеатрах України 13 червня 2024 року.

 

 

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *