«Небезпечна гра» ─ французький трилер вийде в прокат 28 березня

Компанія ADASTRA CINEMA представляє фільм «Небезпечна гра». Це детективний трилер для справжніх любителів жанру, в якому беруть участь відомі зірки французького кіно.

Фільм «Небезпечна гра» розповідає про Матьє, який всім завдячує своєму другові Вінсенту: будинком, роботою і навіть порятунком життя 10 років тому. Разом із друзями вони утворюють нерозлучну четвірку і живуть безхмарним життям на Лазурному узбережжі. Але вірність Матьє піддається випробуванню, коли він дізнається, що Вінсент зраджує свою дружину. Коли коханку Вінсента знаходять мертвою, підозра охоплює обидві пари, а за нею тягнеться шлейф боягузтва, брехні та провини.

Режисером фільму став Іван Атталь («Мюнхен», «Година пік 3», «Не заходити, ми не одягнені»). Він також виконав одну з головних ролей. Компанію йому склади Гійом Кане («Астерікс та Обелікс: Піднебесна», «Прекрасна епоха», «Пляж»), Майвен («Мадам Дюбарі», «Мій король», «Висока напруга») та Марі-Жозе Кроз («Джек Райан», «Голгофа», «Пуаро Агати Крісті»).

Фільм «Небезпечна гра» вийде в український прокат вже 28 березня. Картина транслюватиметься у форматі 2D. Хронометраж становить 85 хвилин.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *