«Лишайся онлайн» ─ український трейлер фільму

«Лишайся онлайн» – це гостросюжетна драма-скрінлайф, де глядач має змогу спостерігати за історією в нетиповому форматі зйомки з екрана монітора. Це допомагає краще зануритися в історію.

Картина розповідає про події після повномасштабного російського вторгнення в Україну. У центрі сюжету фільму «Лишайся онлайн» волонтерка Катя, якій випадково дістається ноутбук незнайомця. Вона ховається вдома від ракетних обстрілів та намагається знайти власника ноутбука, який зник після російських ударів. Ризикуючи своїм життям та життям близьких, Катя прагне врятувати незнайомих людей. Це фільм про звичайних українців, у яких не залишається вибору, окрім як стати героями.

Головна героїня Катя, її мати та брат – звичайна родина, яка в ніч на 1 січня теж вірила, що наступний рік проведе у спокої та здійснюватиме свої бажання. Вони втілюють кожного з нас – українців, які жартували, мріяли та сподівалися на краще у новому році.

Фільм «Лишайся онлайн» зняла режисерка Єва Стрельнікова. Сценарій написали Єва Стрельнікова та Антон Скрипець. Головні ролі виконали Єлизавета Зайцева, Олександр Рудинський, Гордій Дзюбинський, Роман Лях, Олександр Ярема, Олеся Жураківська, Євген Ковирзанов, Ірина Тамім, Катерина Кістень, Антон Скрипець.

Світова прем’єра фільму «Лишайся онлайн» відбулася на міжнародному кінофестивалі FANTASIA у Монреалі, де він здобув одну з головних нагород як найкращий ігровий фільм-дебют. Національна премʼєра пройшла на 52-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість».

Широкий прокат фільму «Лишайся онлайн» розпочнеться з 28 березня 2024 року.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *