Death Stranding: Director’s Cut вийде на iPhone, iPad та Mac

Видавець 505 Games анонсував вихід популярної гри Death Stranding: Director’s Cut на мобільних пристроях та комп’ютерах Apple. Атмосферна пригодницька гра легендарного Хідео Кодзіми стане доступна власникам iPhone, iPad й Mac в рамках програми Universal Purchase (єдина універсальна покупка для всіх платформ Apple).

Death Stranding: Director’s Cut – це остаточна режисерська версія постапокаліптичного екшену з відкритим світом. Події розгораються в недалекому майбутньому на території колишніх США, зруйнованих вторгненням примарних істот з іншого світу. Відомий нам світ зник внаслідок таємничої події, що отримала назву Death Stranding (Сплетіння смерті), яка утворює прохід між світами живих та мертвих. І страхітливі створіння зі світу мертвих поступово захоплюють зруйнований світ.

Гравець у ролі кур’єра Сем Бріджес (Норман Рідус) має перетнути континент і зв’язати один з одним ізольовані поселення. Гра пропонує пророблену механіку переміщення по пересіченій місцевості та елементи асинхронної багатокористувацької гри. Сюжет подається у вигляді тривалих кат-сцен, так що інколи виникає враження, що ви дивитесь фільм з акторами, а не граєте в гру. Версія Director’s Cut додає до базової гри деякі покращення ігрового процесу, робить її зручнішою.

Гра Death Stranding: Director’s Cut вийде для пристроїв Apple вже 30 січня 2024 року. Її зможуть встановити власники смартфонів iPhone 15 Pro з чипом A17 Pro, а також планшетів iPad та комп’ютерів й ноутбуків Mac з чипами M-серії.

Наразі можна оформити попереднє замовлення на гру в App Store зі знижкою до 50%. Її ціна становить $19,99. Одна покупка дійсна для всіх платформ: iPhone, iPad та Mac. Гра від Kojima Productions має «дуже схвальні» відгуки в Steam.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *