Більшість українців не святкуватимуть День святого Валентина цього року

До Дня святого Валентина компанія Rakuten Viber провела опитування серед українців, щоб дізнатись чи планують вони святкувати цього року. В опитуванні в офіційному каналі Rakuten Viber Україна взяли участь понад 65 тис. користувачів. Понад 3/4 респондентів відповіли, що не планують святкувати, а понад половина взагалі ніколи не святкувала День закоханих.

Результати опитування показали, що 76% українців не планують святкувати День святого Валентина у 2024 році. Разом з тим 51% опитаних ніколи не відзначали свято на 14 лютого. Водночас 25% відповіли, що цього року / у воєнний час це недоречно.

Натомість близько чверті українців не пропускатимуть свято: 21% завжди відзначали День святого Валентина та цей рік не стане винятком, 3% респондентів святкуватимуть цього року вперше.

На питання «А чи плануєте ви святкувати цьогоріч?» відповіді стосовно Дня святого Валентина розподілилися наступним чином:

  • Ні, ніколи не святкували — 51%;
  • Раніше святкували, але цьогоріч / у воєнний час це недоречно — 25%;
  • Так, завжди святкуємо — 21%;
  • Раніше не святкували, а цьогоріч вирішили ловити момент — 3%.

Примітка: методика дослідження – анонімне онлайн-опитування, n>65 000. Ключова вікова група — 34-45 років, понад 50% респондентів віком до 45.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *