«Як там Катя?» ─ українська драма вийде в прокат 25 січня та згодом з’явиться в HBO Europe

Український фільм «Як там Катя?» ще до початку широкого прокату вже привернув до себе увагу критиків та експертів галузі. Після успішного дебюту на кінофестивалі в Локарно та отримання кількох престижних нагород картиною зацікавилася група каналів HBO Europe та викупила права на трансляцію.

Картина «Як там Катя?» стала повнометражним дебютом української режисерки  Крістіни Тинькевич. Фільм розповідає про лікарку швидкої допомоги Анну (Анастасія Карпенко). Вона одинока мати та опор для своєї родини — сестри, матері та єдиної доньки Каті. Анна — сильна жінка, яка планує подарувати своїй дитині краще життя, ніж у неї. Але сталася неочікувана трагедія, яка шокує та може все зруйнувати та залишити героїню на одинці з байдужою системою та безмежною втратою.

Головні ролі виконали зірки українського кіно: Анастасія Карпенко, Катерина Козлова, Тетяна Круліковська, Олексій Череватенко, Ірина Веренич-Островська, Віктор Жданов та інші. Продюсерами виступили Ольга Матат, Влад Дудко та Сергій Коннов.

Всесвітня прем’єра українського фільму «Як там Катя?» відбулась на 75-му кінофестивалі у Локарно в конкурсній програмі Concorso Cineasti del presente. Картина отримала дві нагороди фестивалю: спеціальний приз журі Ciné+ та приз за кращу акторську гру для Анастасії Карпенко. Крім того, фільм виборов ще кілька престижних нагород у сфері кіно:

  • Приз кінокритиків кінофестивалю CinEast Festival у Люксембурзі;
  • Головний приз фестивалю Around The World in 14 Films в Берліні;
  • Головний приз в секції національного конкурсу повнометражних  фільмів фестивалю «Молодость»;
  • Нагороду «Скіфський олень».

Тепер картину, відзначену багатьма нагородами, зможуть побачити й українці. Кінотеатральна прем’єра фільму «Як там Катя?» відбудеться в Україні 25 січня 2024 року. Стрічка з’явиться на стримінговій платформі HBO Europe після закінчення усіх етапів міжнародного та українського прокату. Точна дата релізу буде оголошена пізніше.

https://www.youtube.com/watch?v=w4izq-R1xYI

Поділіться своєю любов'ю

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *