Uklon представив маршрути із пішою частиною – вони допоможуть зекономити час та гроші

Сервіс таксі Uklon анонсував запуск нової функції у своєму застосунку ─ маршрути із пішою частиною. Як видно з назви, частину маршруту в такому випадку пропонується подолати пішки. Це стосується лише тих випадків, коли пішки дістатися місця призначення можна швидше, ніж автомобілем. Це може бути під час заторів або у певних конфігураціях вулиць.

В таких випадках, під час створення замовлення в застосунку Uklon користувачу пропонується альтернативний варіант маршруту, в рамках якого потрібно трохи пройти від авто до місця призначення пішки. Тим самим досягається економія часу та вартості замовлення.

Щоб переконатись, що маршрут із пішою частиною є доцільним, перед тим, як запропонувати його користувачу, пропозиція проходить перевірку сервісом Uklon. При цьому перевіряється, чи справді пройти пішки до пункту призначення буде швидше і вигідніше, аніж об’їхати на таксі.

Максимальна відстань, яку користувачу пропонується пройти пішки – 500 м. Якщо уся дальність поїздки (від місця посадки до фінальної точки) складає менш як 2000 м, тоді пішохідні маршрути не пропонуються.

Як скористатися функцією маршрутів із пішою частиною

  • У застосунку Uklon під час оформлення замовлення та при умові наявності альтернативного пішохідного шляху з’явиться опція «Трохи пройти»;
  • Після натискання на неї слід обрати один із двох запропонованих варіантів поїздки – доїхати до кінцевої точки чи альтернатива пройти частину шляху пішки. Обравши другий варіант, ваш маршрут перебудується;
  • Після успішного завершеного замовлення, відкриється екран із пропозицією побудувати піший маршрут від точки висадки з таксі до кінцевої точки маршруту за допомогою застосунків мап.

Зазначається, що функція пішохідних маршрутів доступна лише при розрахунку вартості замовлення. При змінах в активному замовленні вона недоступна.

Наразі функція маршрутів із пішою частиною доступна лише в Києві.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *