«Смак Свободи» – трейлер української романтичної комедії, яка вийде 7 березня

Студія Ganza Film зняла романтичний сімейний фільм «Смак Свободи». Це своєрідне кулінарне фентезі про силу мрії та справжні дива.

Фільм «Смак Свободи» розповідає про молоду дівчину Варю. Вона марить, поки готує прості страви у придорожньому кафе. Але роботу вона втрачає, бо її висока кухня нікому не потрібна у придорожньому кафе. Мила, енергійна, дотепна, вона тікає якомога далі від дому у пошуку реалізації. Аж раптом Варя знаходить книжку призабутої легенди української кухні Ольги Франко «Перша українська загально-практична кухня». Вона відкриває для Варі світ вишуканої автентичної кулінарії сторічної давнини. З цього моменту життя дівчини змінюється назавжди.

Режисером картини став Олександр Березань. Головні ролі виконали Ірина Кудашова, Ірма Вітовська, Костянтин Темляк, Томаш Собчак, Тетяна Малкова, Римма Зюбіна, Віктор Стороженко, Вадим Куценок, Діана Кузьмінова, Світлана Золотько, Павло Лі.

У фільмі також можна зустріти зіркових камео. В окремих сценах засвітились Джамала, Алекс Якутов, Вікторія Маремуха, Алла Костромічова, АСАФАТОV.

Стрічка створена Ganza Film за підтримки ДержКіно України.

Фільм «Смак Свободи» вийде в український прокат з 7 березня 2024 року.

Пізнавайте українську кухню з нової сторони та обов’язково вірте у дива!

«Смак Свободи» – трейлер української романтичної комедії, яка вийде 7 березня

Поділіться своєю любов'ю

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *