«На вістрі клинка» ─ український трейлер французької історичної драми

Кінокомпанії Gaumont та France 2 Cinéma зняли карколомну історичну драму «На вістрі клинка» від режисера Вінсента Переса. Події картини розгортаються у 1880-х роках і розповідають про феміністку Марі-Роз Астіє де Вальсейр, якій необхідно захистити свою честь.

Дія фільму «На вістрі клинка» відбувається в Парижі у 1887 році. В той час дуелі були офіційно заборонені, але все ще залишалися регулярною практикою. Для багатьох людей це був єдиний спосіб захистити свою честь. Пропонуємо переглянути український трейлер фільму, щоб скласти про нього враження.

Майстер фехтування Клеман Лаказ марно намагається вберегти свого племінника від нерівного поєдинку з досвідченішим полковником Бершером. Також перед нами розкривається історія феміністки Марі-Рози Астьє де Вальсайр, котра бореться за рівноправність жінок, намагається показати, що честь – це не лише чоловіча справа. Вона просить послуг відомого майстра фехтування Клемана Лаказа, щоб допомогти підготуватися до захисту її честі. Серед персонажів цієї історичної драми є реальні особистості, однак фільм показує їх без історичної точності.

Венсан Перес («Одні в Берліні») більше відомий як актор. Однак цього разу він спільно з Карін Сілла написав сценарій до фільму, а також став режисером картину. До того ж він з’являється на екрані в одній з другорядних ролей. Ідея зняти фільм про епоху дуелей визрівала в Венсана Переса довгі роки. Працювати над сценарієм він почав у 2019 році.

Ролі у фільмі виконували актори Рошді Зем («Дівчина з браслетом»), Дорія Тільє («Кафе бажань», «Він і Вона»), Гійом Гальєн («Фанфан-тюльпан», «Марія-Антуанетта»), Даміен Боннар («Бідолашні створіння», «Знедолені»), Венсан Перес та інші.

Французький фільм «На вістрі клинка» вийде в прокат в кінотеатрах України 18 квітня 2024 року.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *