«Манкімен» ─ український трейлер фільму від творців «Джона Віка»

Компанія Adastra Cinema представила фінальний трейлер фільму «Манкімен». Це динамічний екшн про боротьбу з корупцією та несправедливістю.

Коли світ поглинає вбивча корупція, безкарна поліція та продажні політики, одна маленька іскра здатна спалити всіх. Загадковий герой, який заробляє на життя підставними боями без правил, має єдину мету – помститися вбивцям матері. Для цього він одягає маску Ханумана – мавпоподібного божества, яке є символом страху та покарання для злочинців. Він стає Манкіменом, він усюди і він прийде за кожною продажною душею, яка стоїть між ним та справедливістю.

Фільм став дебютом у режисурі для номінанта на премію «Оскар» Дева Пателя. Продюсерами стрічки виступив Джордан Піл («Пастка», «Ми» та «Ноу») та команда студії Thunder Road Безіла Іванека, яка стоїть за виробництвом таких франшиз як «Джон Уік» та «Сікаріо».

Головну роль у своєму фільмі Дев Патель («Мільйонер з нетрів», «Лев», «Готель Мумбаї», «Легенда про Зеленого лицаря», «Робот на ім’я Чаппі») виконав особисто, пройшови той самий курс тренувань, що й Кіану Рівз при підготовці до «Джона Уіка». Одну з провідних ролей грає Шарлто Коплі («Район №9», «Чаклунка», «Елізіум», «Робот на ім’я Чаппі», «Команда А»).

Фільм «Манкімен» вже став хітом американського та міжнародного прокату, а також отримала визнання критиків. Відомі видання Deadline, IndieWire, Rolling Stones, Vulture, Vanity Fair опублікували позитивні рецензії фільму, посилаючись на вражаючі та винахідливі екшн-сцени, побудовані насамперед не на перестрілках, а на бійках. На агрегаторі Rotten Tomatoes рейтинг стрічки досяг 91%.

Фільм «Манкімен» виходить в український прокат з 18 квітня.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *