«Лишайся онлайн» ─ трейлер українського фільму

«Лишайся онлайн» – це перший у світі скрінлайф про життя під час війни. Українська гостросюжетна драма розповідає про початок повномасштабного російського вторгнення, яке назавжди змінило життя кожного українця.

У центрі сюжету фільму «Лишайся онлайн» волонтерка Катя, якій випадково дістається ноутбук незнайомця. Вона ховається вдома від ракетних обстрілів та намагається знайти власника ноутбука, який зник після російських ударів. Ризикуючи своїм життям та життям близьких, Катя прагне врятувати незнайомих людей. Це фільм про звичайних українців, у яких не залишається вибору, окрім як стати героями.

Головна героїня Катя, її мати та брат – звичайна родина, яка в ніч на 1 січня теж вірила, що наступний рік проведе у спокої та здійснюватиме свої бажання. Вони втілюють кожного з нас – українців, які жартували, мріяли та сподівалися на краще у новому році.

«Лишайся онлайн» розповідає про події початку повномасштабного російського вторгнення на Київщині. Стрічку відзняли в 2022 році приватним коштом. В основі історії – досвід кожного з нас, тих, хто використовує свої телефони, ноутбуки аби лишатися на зв’язку й допомагати військовим та цивільним не лише в перші тижні повномасштабного вторгнення, а й 2 роки потому. Автори обрали формат скрінлайфу, адже він дозволяє якнайглибше зануритися в події та співпереживати героям протягом усього фільму – так, ніби глядач весь час знаходиться поруч, на відстані витягнутої руки.

Фільм «Лишайся онлайн» зняла режисерка Єва Стрельнікова. Сценарій написали Єва Стрельнікова та Антон Скрипець. Головні ролі виконали Єлизавета Зайцева, Олександр Рудинський, Гордій Дзюбинський, Роман Лях, Олександр Ярема, Олеся Жураківська, Євген Ковирзанов, Ірина Тамім, Катерина Кістень, Антон Скрипець.

20% від доходів продюсери фільму донатять у Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим». Виручені кошти спрямують на засоби звʼязку для військових, щоб вони могли залишатися на зв’язку.

Світова прем’єра фільму «Лишайся онлайн» відбулася на міжнародному кінофестивалі FANTASIA у Монреалі, де він здобув одну з головних нагород як найкращий ігровий фільм-дебют. Національна премʼєра пройшла на 52-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість».

Широкий прокат фільму «Лишайся онлайн» розпочнеться з 28 березня 2024 року.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *