«Королівство планети мавп» ─ фантастичний фільм про домінування мавп вийде в прокат в травні

Цього року в кінотеатрах України розпочнеться показ фільму «Королівство планети мавп». Цю науково-фантастичну картину в жанрі екшн зняла студія 20th Century Studios.

Фільм «Королівство планети мавп» розповідає про події, які розгортаються через кілька поколінь після правління Цезаря. А режисер Вес Болл намагається вдихнути нове життя в епічну франшизу про розумних мавп.

В майбутньому мавпи стали домінуючим видом на Землі, який гармонійно співіснує, а люди приречені на життя в тіні. Поки новий тиранічний мавпячий вождь будує свою імперію, одна молода мавпа вирушає у виснажливу подорож. Ця мандрівка змусить поставити під сумнів усе, що вона знала про минуле, і зробити вибір, який визначить майбутнє як мавп, так і людей.

Фільм про королівство мавп зняв режисер Вес Болл, відомий завдяки трилогії «Той, що біжить лабіринтом». Головні ролі в картині виконали актори Овен Тіґ («Воно»), Фрея Аллан (серіал «Відьмак»), Кевін Дюранд («Ной», «Реальна сталь»), Пітер Макон, Вільям Мейсі та інші. Музику написав Джон Песано (трилогія «Той, що біжить лабіринтом»).

Фільм «Королівство планети мавп» вийде в український прокат 23 травня 2024 року.

«Королівство планети мавп» ─ фантастичний фільм про домінування мавп вийде в прокат в травні

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *