«Кіт & Пес: Шалені пригоди» ─ український трейлер

Компанія Kinomania пропонує переглянути український трейлер фільму «Кіт & Пес: Шалені пригоди». Це сімейна французька комедія, яка розповідає про кумедні пригоди двох тварин та їхніх господарів.

За сюжетом фільму «Кіт & Пес: Шалені пригоди», кіт і собака губляться в аеропорту, вислизають з кліток та губляться. Тепер їхнім власникам потрібно пройти довгий шлях, щоб повернути своїх улюбленців. Та чи вдасться їм об’єднати зусилля та стати командою? До того ж через не зовсім вдале пограбування на пса полює злочинець. А на нього, своєю чергою, теж полюють. Отже, це буде весела та захоплююча гонитва чималої компанії за котом та псом.

Фільм «Кіт & Пес: Шалені пригоди» зняли кінокомпанії Gaumont, Mandarin Productions, Wishing Tree Productions. Режисером комедії став Рем Керісі («Наречений на двох»). Головні ролі виконували («Мачо на колесах»), Рем Керісі («СуперАлібі 2», дилогія «Коп на драйві»), Філіпп Лашо («Одружись зі мною, чувак», дилогія «Супернянь») та інші.

Фільм «Кіт & Пес: Шалені пригоди» вийде в український прокат 22 лютого в форматі 2D (адаптовано для осіб з порушеннями зору та слуху). Хронометраж становить 87 хвилин.

«Кіт & Пес: Шалені пригоди» ─ український трейлер

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *