«Ґодзілла та Конґ: Нова імперія» ─ український трейлер

Кіностудії Warner Bros. Pictures та Legendary Pictures підготували для глядачів новий фільм «Ґодзілла та Конґ: Нова імперія». Він розповідає про велетенських монстрів з Кінематографічного Монстерверса.

Події фільму «Ґодзілла та Конґ: Нова імперія» розгортаються після епічного протистояння, яке можна було спостерігати у стрічці «Ґодзілла проти Конґа». Цього разу нова небачена сила протистоїть могутньому Конґу та безстрашному Ґодзіллі й загрожує їхньому існуванню та існуванню світу. Тому монстри, які раніше ворогували, тепер змушені об’єднати зусилля задля виживання.

Фільм «Ґодзілла та Конґ: Нова імперія» заглибиться в історію походження цих Титанів, таємниці Острова Черепа. Також він розповідає про міфічну битву, яка допомогла створити цих неймовірних істот і пов’язала їх навіки із людством. Другий трейлер фільму демонструє маленького Конга та знайомить глядачів з головними персонажами.

Фантастичний пригодницький бойовик про велетенських монстрів зняв режисер Адам Вінґард («Ґодзілла проти Конґа»). Головні ролі виконали Ребекка Голл («Залізна людина 3», «Вікі Крістіна Барселона»), Браян Тайрі Генрі («Вічні», «Джокер»), Ден Стівенс (серіали «Абатство Даунтон», «Легіон»), Келі Готтл, Алекс Фернс, Фала Чен та інші. Музичний супровід створив : Junkie XL («Шалений Макс: Дорога люті», «Дедпул»).

Фільм «Ґодзілла та Конґ: Нова імперія» вийде в український прокат 28 березня 2024 року.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *