«Фуріоза: Шалений Макс. Сага» ─ трейлер пригодницького бойовика

«Фуріоза: Шалений Макс. Сага» ─ це постапокаліптичний бойовик, який за сюжетом є приквелом до фільму «Шалений Макс: Дорога гніву», що вийшов у 2015 році. Картина розповідає передісторію головної героїні «Дорога гніву» — Фуріоси.

Коли звичний світ почав занепадати та руйнуватися, Фуріоза (Аня Тейлор-Джой) була зовсім юною. Дівчинку викрадають з її дому ─ Зеленого Місця Багатьох Матерів. Після викрадення дівчинку віддають до рук великої Байкерської Орди на чолі з Дементусом (Кріс Гемстворт). Тепер Орда Байкерів вважає Фуріозу своєю власністю.

Пробираючись разом Пусткою, вони натрапляють на Цитадель Несмертела Джо. І поки тривають криваві війни між Дементусом та Несмертним Джо, Фуріоза намагається вижити. Тепер у неї є єдина мета життя ─ віднайти шлях додому. Але на цьому шляху на неї чекає багато випробувань.

«Фуріоза: Шалений Макс. Сага» ─ це вже п’ятий внесок у франшизу. Режисером фільму став Джордж Міллер (франшиза «Шалений Макс»). Головні ролі виконали Аня Тейлор-Джой («Минулої ночі у Сохо», «Меню», серіал «Гострі Картузи») Кріс Гемстворт (франшизи «Месники», «Тор»), Аліла Браун, Том Берк та інші. Бюджет фільму становить $233 млн. Знімання відбувалося впродовж 2022 року в Австралії.

Пригодницький екшн «Фуріоза: Шалений Макс. Сага» вийде в прокат в українських кінотеатрах 23 травня 2024 року. Він буде транслюватися в форматах 2D та IMAX.

«Фуріоза: Шалений Макс. Сага» ─ трейлер пригодницького бойовика

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *