Фільм «Кіт & Пес: Шалені пригоди» виходить в прокат 22 лютого

З 22 лютого в український прокат виходить сімейна французька комедія «Кіт & Пес: Шалені пригоди». Вона розповідає про кумедні пригоди двох тварин (кота та собаки) та їхніх господарів.

Фільм «Кіт & Пес: Шалені пригоди» розповідає про те, як кіт та собака губляться в аеропорту, вислизають з кліток та губляться. Тепер їхнім власникам потрібно пройти довгий шлях, щоб повернути своїх улюбленців. Та чи вдасться їм об’єднати зусилля та стати командою? До того ж через не зовсім вдале пограбування на пса полює злочинець. А на нього, своєю чергою, теж полюють. Отже, це буде весела та захоплююча гонитва чималої компанії за котом та псом.

Фільм «Кіт & Пес: Шалені пригоди» зняли кінокомпанії Gaumont, Mandarin Productions, Wishing Tree Productions. Режисером комедії став Рем Керісі («Наречений на двох»). Головні ролі виконували («Мачо на колесах»), Рем Керісі («СуперАлібі 2», дилогія «Коп на драйві»), Філіпп Лашо («Одружись зі мною, чувак», дилогія «Супернянь») та інші. До створення українського дубляжу стрічки доєдналися стендап-комік і волонтер Василь Байдак та стендап-комікеса Лєра Мандзюк, які зіграли ролі милих домашніх улюбленців.

Фільм «Кіт & Пес: Шалені пригоди» виходить в український прокат з 22 лютого в форматі 2D (адаптовано для осіб з порушеннями зору та слуху). Хронометраж становить 87 хвилин.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *