«Дюна. Частина друга» виходить в кіно в Україні з 29 лютого

Фільм «Дюна. Частина друга» від студій Warner Bros. Pictures та Legendary Pictures вже доступний для перегляду українським глядачам. Це фантастичний пригодницький бойовик, який є прямим продовженням першого фільму «Дюна».

Фантастичний бойовик «Дюна: Частина друга» розповідає історію про міфічну подорож Пола Атріда та фременів на шляху помсти заколотникам, які знищили його родину. Між коханням усього свого життя та долею відомого всесвіту він обирає боротьбу проти жахливого майбутнього, яке лиш він може передбачити.

Картину зняв відомий режисер Дені Вільньов («Той, хто біжить по лезу 2049», «Прибуття», «Сікаріо»). Сценарій також написав Дені Вільньов. Головні ролі у фільмі виконали актори Тімоті Шаламе («Вонка», «Інтерстеллар»), Зендея («Людина-павук: Додому шляху нема», «Суперники»), Ребекка Ферґюсон («Місія неможлива: Розплата»), Джош Бролін, Остін Батлер, Флоренс П‘ю, Дейв Батіста, Крістофер Вокен, Стівен Маккінлі Гендерсон, Леа Сейду, Стелл. Музику до картини написав композитор Ганс Ціммер («Інтерстеллар», «Початок»).

Фільм «Дюна. Частина друга» виходить в прокат в кінотеатрах України з 29 лютого 2024 року. Хронометраж картини становить 166 хвилин. Фільм рекомендується для перегляду аудиторії 16+.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *