«Бідолашні створіння» ─ фільм 18+ виходить в український прокат з 18 січня

Вже 18 січня в український прокат вийде комедійна драма з елементами еротики «Бідолашні створіння». Фільм знято за однойменним романом Аласдера Ґрея 1992 року.

Події фільму відбуваються у Шотландії наприкінці XIX сторіччя. Картина розповідає неймовірну історію про фантастичну еволюцію Белли Бакстер (Емма Стоун). Вікторія Блессінгтон вирішує вкоротити собі віку через нещасливий шлюб. Вона кинулася у воду, перебуваючи на дев’ятому місяці вагітності. Жінку намагається врятувати невизнаний геній медицини, доктор Годвін Бакстер. Хоча його допомога надійшла запізно, і Вікторія Блессінгтон померла, доктор все ж таки повертає її до життя, пересадивши їй мозок її ненародженого малюка.

Відроджена жінка отримує нове ім’я, Белла Бакстер, та свідомість дитини. Годвін Бакстер стає її наставником. Головна героїня аномально швидко вчиться бути частиною суспільства. Прагнучи нового досвіду, Белла тікає зі спритним і нечистим на руку адвокатом Дунканом Веддерберном, який стає її коханцем. Разом вони вирушають у бурхливу подорож континентами. Вільна від упереджень свого часу, героїня стає непохитною у своїй меті – боротися за рівність і свободу.

Режисером фільму «Бідолашні створіння» став Йорґос Лантімос («Лобстер», «Фаворитка»), а Емма Стоун («Ла-Ла Ленд», «Круелла») окрім виконання головної ролі також стала продюсеркою картини. У фільмі також знімались Віллем Дефо («Людина-павук», «Маяк»), Марк Руффало («У центрі уваги», «Месники»), Рамі Юссеф та інші. Композитор: Джерскін Фендрікс.

Фільм «Бідолашні створіння» вийде в українських кінотеатрах 18 січня 2024 року. Він транслюватиметься мовою оригіналу з українськими субтитрами.

«Бідолашні створіння» ─ фільм 18+ виходить в український прокат з 18 січня

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *