2 номери на одній SIM-карті за єдиним тарифом ─ lifecell запускає новий сервіс для MNP-абонентів

Оператор мобільного зв’язку lifecell запускає нові можливості для MNP-абонентів. Відтепер вони можуть перенести свій номер від іншого мобільного оператора на будь-яку активну SIM-картку lifecell і, при цьому, продовжувати використовувати і портований номер, і номер lifecell на одній SIM.

Завдяки новій можливості тепер перенести свій номер від іншого мобільного оператора до lifecell можна, не виходячи з дому, на будь-яку активну SIM-картку lifecell. Під активною мається на увазі та, яка була раніше активована та є у використанні.

При цьому, завдяки новій послузі «Закріплений номер», якщо абонент не хоче втрачати свій поточний номер телефону lifecell, він може продовжити користуватися ним разом з перенесеним номером іншого оператора на одній SIM-картці за єдиним тарифом. Таким чином немає потреби використовувати дві SIM-картки та оплачувати два тарифні плани, маючи при цьому два номери телефону.

Номер іншого мобільного оператора, який абонент переніс до мережі lifecell, буде використовуватися як основний, а номер lifecell, який раніше був на SIM-картці абонента, «закріплюється» до основного номера. Щоб телефонувати та відправляти SMS із закріпленого номера, слід додавати на початку номера співрозмовника код 878.

Послуга «Закріплений номер» підключається абоненту після успішного перенесення номера. Перші 84 дні користування послугою надаються без додаткової плати в рахунок першого оплаченого пакета послуг, а надалі вартість складає – 25 грн за 4 тижні.

Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *